Wesołych Świąt

[English below]

🎄🎁✨ Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice i Wspaniali Pracownicy!

✨🎁🎄Święta Bożego Narodzenia to czas, który przynosi ze sobą niezliczone powody do uśmiechu i radości. W tym wyjątkowym okresie pragniemy Wam wszystkim życzyć cudownych chwil spędzonych w ciepłym gronie rodziny i przyjaciół. 🥰🎅🌟

Wasza praca, zaangażowanie i poświęcenie tworzą niesamowite środowisko naszego liceum. Dziękujemy Wam za każdy wysiłek i wkład, który codziennie wkładacie w nasz rozwój. 💪📚

Niech te Święta będą pełne miłości, wzajemnej życzliwości i spełnienia marzeń. 🌠❤️Życzymy Wam niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia! 🎉🎇

Z serca,

Zespół Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Leonardo SVS💫🎄🎁✨

Dear Students, Dear Parents and Great Employees!

✨🎁🎄Christmas is a time that brings countless reasons to smile and be happy. During this special period, we would like to wish you all wonderful moments spent in the warm company of family and friends. 🥰🎅🌟

Your work, commitment and dedication create an amazing environment at our high school. Thank you for every effort and contribution you make to our development every day. 💪📚 May this Christmas be full of love, mutual kindness and fulfillment of dreams. 🌠❤️

We wish you an unforgettable Christmas! 🎉🎇

From the heart,

Leonardo SVS Private Secondary School Team💫

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.